Ajo i ngre të brendshmet dhe ‘çmend’ rrjetin

Ajo i ngre të brendshmet dhe ‘çmend’ rrjetin

22:52, 01/06/2020

Njihet për format trupore.

Britt ka mahnitur rrjetin me një imazh që e ka hedhur në Instgaram, shkruan Syri Kosova.

Në foto, ajo shihet e veshur me një palë bikine të verdha që në pah ia kanë nxjerr asetet trupore.

Duke e futur gishtin mes tyre dhe duke i ngrehur, Britt e shtoi dozën e provokimit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco