Dua Lipa shfaqet me flokë kuqezi, e lumtur pranë të dashurit

Dua Lipa shfaqet me flokë kuqezi, e lumtur pranë të dashurit

22:36, 01/06/2020

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Anwar Hadid janë duke kaluar ditë të lumtura së bashku.

Çifti janë parë së bashku të premten duke shëtitur në qendër të Londrës, ku duken mjaft të lumtur afër njëri-tjetrit.

Ajo që ra më shumë në sytë e tjerëve ishte ndryshimi i ngjyrës së flokëve të Duas.

Këngëtarja e hitit “New Rules” dhe modeli Anwar Hadid filluan lidhjen në muajin qershor të vitit të vitit të kaluar.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco