Jul Deda tregon me këto foto shoqen e tij më të mirë

Jul Deda tregon me këto foto shoqen e tij më të mirë

22:01, 31/05/2020

Aktori i njohur i humorit, Julian Deda ka ndarë rrallëherë momente me familjarët e tij, megjithatë është kujdesur t’i dedikojë gjithmonë fjalët më të ëmbla atyre. Së fundmi ai ka publikuar një foto me vajzën e tij duke treguar dhe se sa shumë është rritur ajo tanimë.

“Vajza e babit”, ka shkruar Deda krah postimit duke zbuluar se gëzon një raport shumë të ngushtë me të. Me siguri vajza është shoqja më e mirë e Julit tani.

Kujtojmë se familja e Dedës përbëhet nga katër anëtarë, bashkëshorja dhe dy fëmijët e siç ka pohuar dhe më parë janë pasuria më e madhe për të.

View this post on Instagram

Vajza babit..! ?

A post shared by Julian Deda (@juldeda) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco