E bukur dhe me një gjoks kaq 'shpërthyes'…

E bukur dhe me një gjoks kaq 'shpërthyes'…

19:43, 31/05/2020

Është një nga femrat më seksi në botë.

Britt këtë gjë e ka dëshmuar sërish përmes një fotografie që e ka hedhur në Instagram, shkruan Syri.net Kosova.

Në këtë imazh, ajo shihet se ka vënë në pah gjoksin derisa veshur ka pasur bikini të cilat ia theksojnë trupin për mrekulli, e natyrisht edhe një pozë që nuk i lë shumë vend imagjinatës.

Një imazh si ky, padyshim që u pëlqye shumë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco