Zaimina tregon edhe njëherë format trupore nga oborri i shtëpisë

Zaimina tregon edhe njëherë format trupore nga oborri i shtëpisë

19:27, 31/05/2020

Zaimina Vasjari duket tejet joshëse.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Zaimina Vasjari, e ka marrë edhe njëherë vëmendjen e ndjekësve në Instagram.

Ajo ka realizuar një foto nga oborri i shtëpisë dhe shihet e veshur me bikini ndërsa në prapavijë pishina të cilën si duket po e shfrytëzon në maksimum, sidomos gjatë këtyre ditëve të pandemisë.

Pranë postimit Zaimina i ka pyetur ndjekësit nëse do dikush pak nga pjata të cilën ajo po e mban në dorë.

Megjithatë sytë e ndjekësve kanë shkuar krejt diku tjetër.

View this post on Instagram

Pasta ???? anyone?

A post shared by ??????? ??s???? (@zaimina_vasjari) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco