Këtë javë në ‘Lule të vetmuara’/ Defne përfundon në jetimore, ç’do ndodhë me të?

Këtë javë në ‘Lule të vetmuara’/ Defne përfundon në jetimore, ç’do ndodhë me të?

12:13, 31/05/2020

Mesude vendos të ndihmojë Ejlylin dhe i jep diskun e aksidentit.

Nazan gënjen Eminen duke i thënë se Gokhanin e përplasi Kemali.

Emine e mbushur me urrejtje shkon të vrasë Kemalin por plagos Mesuden jo qëllimisht.

Mesude dërgohet në spital në gjendje të rëndë.

Ejlyl dhe vajzat mësojnë se aksidentin e ka bërë Nazani.

Policia arreston Nazanin dhe kjo e fundit përfundon në burg.

Kemal ka frikë se mos arrestohet edhe ai tani që të vërtetat po dalin në shesh.

Defne tenton vetëvrasjen por Ejlyl e shpëton.

Banu kërcënon Ekremin se do tregojë gjithçka për lidhjen e tyre dhe nuk e lë të qetë në familje.

Nazan përfundon në një gjendje të mjerueshme në burg.

Mesude vendos të ndahet nga Kemali.

Defne përfundon aty ku nuk e kishte çuar kurrë ndërmend, në derën e jetimores./revistawho.com

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco