Fjalë prekëse/ Loredana Zefi kujton të atin në 1 vjetorin e vdekjes

Fjalë prekëse/ Loredana Zefi kujton të atin në 1 vjetorin e vdekjes

10:01, 31/05/2020

Reperja e njohur Loredana Zefi ka kujtuar ditën e djeshme babain e saj të ndjerë, i cili u nda nga jeta 1 vit më parë.

Ajo publikoi një foto të tij në InstaStory në përvjetorin e vdekjes dhe i dedikoi fjalët prekëse.

“Një vit pa ty babi dhe ti je përsëri këtu!”- shkroi Loredana, të cilës duket se i mungon shumë i ati i saj.

Image

Jeta e Loredana Zefit ka qenë në qendër të vëmendies së mediave kohët e fundit.

Këngëtarja i ka dhënë fund martesës së saj me ish-partnerin Mozzik dhe po përkujdeset e vetme për vajzën e saj Hanën.

Ndëkrohë raportohet se ka nisur një lidhje të re me reperin Zuna por vetë reperja nuk ka bërë asnjë koment në lidhje me lajmet.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco