FOTO/ E mbuluar vetëm me peshqir Hygert Sako ndez imagjinatën

FOTO/ E mbuluar vetëm me peshqir Hygert Sako ndez imagjinatën

09:43, 31/05/2020

Gazetarja e sportit Hygerta Sako ka publikuar një foto që ka ndezur imagjinatën e të gjithë ndjekësve të saj në rrjetet sociale.

E mbuluar vetëm një peshqir në trup e në kokë, Sako ka preferuar të pozojë me njërën këmbë gjysmë të ngritur dhe më një filxhan kafeje në dorë.

“Jeta fillon pas një filxhani kafe,”- shkruan Sako krah fotos ku nuk kanë munguar dhe komentet pozitive për moderatoren. 

View this post on Instagram

Life begins after coffee @fafa_resorts ????

A post shared by Hygerta Sako (@hygerta_sako) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco