FOTO/ Portierja më seksi në botë

FOTO/ Portierja më seksi në botë

22:17, 30/05/2020

Mikayla Demaiter mund të konsiderohet pa frikë si portieria e hockey-t më e bukur në botë.

Nga profili i saj në Instagram, Mikayla ka lënë pa fjalë fansat e saj duke pozuar disa foto hot me rroba banjo, ku dallohet qartë trupi i saj bombastik dhe linjat perfekte.

235 mijë ndjekësit e Demaiter kanë mbetur vërtetë të surprizuar nga këto foto, teksa shumica e tyre janë edhe tifozë të skuadrës me të cilën Mikayla luan, Bluewater Hawks.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco