Publikuan lajmin se ishte larguar nga shtëpia e Albi Nakos/ Alba Hoxha reagon ashpër ndaj mediave

Publikuan lajmin se ishte larguar nga shtëpia e Albi Nakos/ Alba Hoxha reagon ashpër ndaj mediave

20:37, 30/05/2020

Pas ndarjes Alba Hoxha është larguar nga shtëpia e Albi Nakos dhe ka marrë me vete gjërat e saj.

Kështu shkruan në një shkrim të sajin gazeta Panorama. Por lajmi në fjalë është mohuar nga vetë balerina.

Me tone të ashpra, balerina kërkon që mos të bëhet objekt lajmesh të pavërteta.

"Boll se ma shpifët boll! As kam qenë në shtëpinë e koreografit, as nuk do të jem. Boll bëtë spekulime për ato dreq klikime", shkruan Hoxha.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco