FOTO/ Aktorja tropojane provokon me dekoltenë e hapur

FOTO/ Aktorja tropojane provokon me dekoltenë e hapur

19:45, 30/05/2020

Aktorja Arjola Demiri është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për një sërë rolesh në kinema dhe teatër.

Ndërkohë ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, ku ndan me fansat fotografi dhe video të ndryshme nga përditshmëria.

Së fundmi, Arjola publikoi për ndjekësit një fotografi provokuese në Instagram.

“Ka një nesër të mrekullueshme të bukur, që shkëlqen në fund të çdo dite”, shkruan Arjola mbi foto.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco