VIDEO/ 'Katunarja e zemrës'! Besi e përcjell edhe te Ajka dashurinë për fshatin

VIDEO/ 'Katunarja e zemrës'! Besi e përcjell edhe te Ajka dashurinë për fshatin

17:24, 30/05/2020

Aktori dhe këngëtari i njohur Bes Kallaku, përveç talentit të tij, njihet edhe për dashurinë e tij ndaj fshatit. Madje falë tij, Bubqi është kthyer në një nga fshatrat më të famshëm në vend.

Duket se dashurinë për fshatin dhe natyrën, Besi dëshiron t’ja transmetojë edhe vajzës së tij, Ajkës.

Aktori ka publikuar një video, ku shfaqet duke punuar tokën dhe me të ndodhet edhe Ajka, e cila po ndihmon babin.

“Katunarja e zemrës”, shkruan Besi në videon ku ka marrë mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

Katunarja zemres!!! ??. @xhensilamyrtezaj

A post shared by Bes Kallaku (@bes_kallaku) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco