Miriam Cani feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush

Miriam Cani feston ditëlindjen/ Nuk do ta besoni sa vjeç mbush

16:22, 30/05/2020

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Miriam Cani feston sot ditëlindjen. Në ditën e saj të veçantë, ajo nuk ka publikuar asgjë në rrjete sociale, madje-madje mungon dhe një urim nga Albani.

Megjithatë mikesha e saj më e mirë, Arilena Ara e ka uruar publikisht. Këngëtarja ka publikuar në Instastory një foto të saj dhe shkruan "Gëzuar ditëlindjen dashuri e imja".

Image

E dini sa vjeç mbush sot Miriami? Ajo ka lindur më 30 Maj të vitit 1985 dhe sot ka mbushur 35-vjeç. Duhet ta pranojmë se Miriami duket shumë më e re se mosha që ka, ndonëse është nënë e dy fëmijëve.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco