Foton e Anastasiyas duhet ta shihni dy herë, ja pse

Foton e Anastasiyas duhet ta shihni dy herë, ja pse

22:48, 29/05/2020

Anastasiya Kvikto është superbomba ruse.

Ajo ka hedhur një fotografi në Instagram ku edhe njëherë ka treguar trupin seksi që ka, shkruan Syri Kosova.

Por Anastasiya ia ngacmoi mendjen ndjekësve.

Kjo sepse ajo u paraqit me bikini ngjyrë trupi dhe dukej shumë seksi.

View this post on Instagram

Sunbathing ??is one of my favorite things to do,what about you?

A post shared by AK (@anastasiya_kvitko) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco