Kejvina Kthella pozon me të brendshme

Kejvina Kthella pozon me të brendshme

21:43, 29/05/2020

Modelja dhe njëherësh moderatorja, Kejvina Kthella, së fundmi ka ngacmuar imagjinatën e mijëra ndjekësve të saj.

Ajo shpeshherë sjellë imazhe provokuese në rrjetet sociale, të cilat komentohen në masë të madhe nga fansat e po ashtu edhe nga figurat publike.

Së fundmi përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Kejvina është shfaqur me disa të brendshme të zeza ndërsa mbi to ka veshur xhinse.

“Jeta është shumë e shkurtër, për të veshur të brendshme të mërzitshme”, ka shkruar ajo në përshkrimin e fotografisë.

Bukuroshja bionde u bë e njohur për publikun përmes emisionit “Xing Me Ermalin” ku u prezantua si moderatore.

Në këtë kohë të pandemisë coronavirus, ajo ka qenë e izoluar në Los Angeles të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Life is too short to wear boring undies ???? @loungeunderwear in love ????

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

???? @dollskill ????

A post shared by Kevina_kthella (@kejvina_kthella) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco