Vetëm 4 vjeç, vajza e Gent Zenelajt mëson makinën dhe kjo video nuk duhet humbur

Vetëm 4 vjeç, vajza e Gent Zenelajt mëson makinën dhe kjo video nuk duhet humbur

13:44, 29/05/2020

Aktori i njohur i humorit, Gentian Zenelaj, është baba i dy fëmijëve; një djali të quajtur Daniel dhe një vajze që quhet Aria.

Kjo e fundit është e vogla e familjes dhe sigurisht më e llastuara, ndaj merr vëmendjen më të madhe në llogarinë e babait në Instagram.

Aria është kthyer në personazhin kryesor në llogarinë e Gentit dhe videot e shumta baba e bijë tregojnë raportin perfekt që ata kanë me njëri-tjetrin.

Vogëlushja është vajza e llastuar e babait, e cila ditën e sotme ka mësuar marshet e makinës dhe pretendon të bëhet shofere kur të rritet.

“O DROMCA ATOMIKE ime ti  ”- shkruan aktori krahas videos së Arias që na shkriu së qeshuri.

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Tags

Komentet

Shto koment

Denonco