Besa Kokëdhima merr urimin më të bukur për ditëlindje nga mikesha e saj Elvana Gjata

Besa Kokëdhima merr urimin më të bukur për ditëlindje nga mikesha e saj Elvana Gjata

12:00, 29/05/2020

Sot, këngëtarja e njohur shqiptare, Besa Kokëdhima, mbush 31 vjeç.

Dhe ndër personat e para që e kanë uruar këngëtaren është mikesha e saj më e ngushtë Elvana Gjata.

Në llogarinë e saj në Instagram Elvana ka  ka ndarë një performancë rrënqethëse të Besës, ndërsa krahas videos i shkruan fjalë zemre.

'Ky zë rrënqethës, unik, del nga një shpirt i madh! Gëzuar ditëlindjen, të këndoftë zemra gjithmonë! Të dua shumë!”- janë fjalët e këngëtares të cilat me siguri ia kanë bërë zemrën mal Besës.

Vajzat e ruajnë prej vitesh shoqërinë me njëra-tjetrën dhe në rrjete sociale nuk mungojnë herë pas here dedikime kaq speciale siç vetëm mikeshat e ngushta dinë të bëjnë me njëra-tjetrën.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco