Sabiani guxon dhe lyen flokët plot me ngjyra, nuk njihet më

Sabiani guxon dhe lyen flokët plot me ngjyra, nuk njihet më

11:26, 29/05/2020

Sabiani mbetet prej vitesh një nga këngëtarët më të dashur për publikun, këngët e tij hite dëgjohen kudo dhe gjithashtu është shumë i komentuar në media e rrjete sociale.

Ajo që e ka bërë Sabianin të veçantë nga të tjerët ka qenë edhe pamja e tij, me flokët e gjatë kaçurrela.

Së fundmi ai ka guxuar dhe ka bërë një ndryshim në pamje dhe me siguri nuk do ta njihni.

Këngëtari i ka lyer flokët plot me ngjyra, një look ky shumë ekstravagant që jo çdokush do guxonte. 

Sabiani është frymëzuar nga reperi amerikan Tekashi dhe këtë e ka treguar në një video në Tik Tok ku krahason look-un e tij me të reperit.

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco