'Më dërgoi video erotike në 2 të natës', reperi shqiptar nxjerr zbuluar këngëtaren

'Më dërgoi video erotike në 2 të natës', reperi shqiptar nxjerr zbuluar këngëtaren

09:35, 29/05/2020

Reperi i njohur shqiptar Blazer  i ftuar në emisionin "Glamour Zone", ka treguar se gjatë periudhës së karantinës ka marrë një mesazh që e ka habitur.

Image

Ai tregoi se një këngëtare i dërgoi video erotike gabimisht në telefon në orën 2 të natës.

Blazer nuk e bëri të ditur identitetin e këngëtares, por tha se u shtang kur pa videon.

Ai e pyeti këngëtaren nëse video ishte për të por si përgjigje  mori bllok .

Image

“Është një histori, ka ndodhur gjatë kohës së karantinës. Ka qenë ora diku 2 e natës dhe isha në telefon. Kur më vjen një mesazh, pak rëndësi ka emri, nuk do ta them. E hap mesazhin dhe ishte një video erotike, jo foto erotike. U shtanga dhe thashë: ‘Nuk është e mundur’.  Dhe e pyeta: ‘Je e sigurt që këtë video e kishe për mua’? Mora një bllok dhe përpara bllokut një fshirje të videos. Ishte e qartë që video nuk ishte për mua", tha Blazer.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco