Supermodelja shfaq trupin seksi në pishinë

Supermodelja shfaq trupin seksi në pishinë

23:45, 28/05/2020

 Modelja italo-argjentinase, Belen Rodriguez kujdeset që çdo herë të vijë  seksi dhe provokuese.

E tillë ishte edhe në imazhet e publikuara së fundi në ‘Instagram’ ku në fokus kishte belin e hollë dhe të pasmet seksi, ndërsa kishte pozuar nga pishina.

35-vjeçarja e ka dëshmuar se vazhdon të jetë një super femër, ndërsa nuk ka humbur aspak nga linjat e përsosura trupore.

Belen është një nga femrat më të përfolura në Itali.

View this post on Instagram

????‍?? @mefuireal

A post shared by ???????????????????? (@belenrodriguezreal) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco