Demi Rose nuk i lë aspak vend imagjinatës me këtë pozë

Demi Rose nuk i lë aspak vend imagjinatës me këtë pozë

17:28, 28/05/2020

Demi Rose ka treguar format e përkryera trupore.

Modelja Demi Rose është një nga femrat më të ndjekura në Instagram.

Kjo për faktin se pozon joshëse dhe është aktive në publikimin e fotove ku tregon format e përrkyera trupore.

Dje e ka publikuar një foto nudo e më pas një tjetër me bikini të kuqe të cilat e bëjnë të duket akoma më seksi.

Demi Rose konsiderohet si një nga konkurrentet e Kim Kardashian.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco