Rivalja e Rinës e dëgjon Adelinën, ja si reagoi kjo e fundit

Rivalja e Rinës e dëgjon Adelinën, ja si reagoi kjo e fundit

16:29, 28/05/2020

Tayna dhe Rina janë rivale.

E me Rinën shoqe është Adelina Ismaili e cila ka habitur me veprimin e fundit, shkruan Syri Kosova.

Tayna, së fundi ka publikuar një video, në të cilën shfaqet duke u argëtuar në veturë me këngën e Adelina Ismailit.

Kjo e fundit, e publikoi atë video në llogarinë e saj në  Instagram dhe shkruan “Dal kadale, ec ta ha loçken Tayna. Të dua”.

Adelina vitin e kaluar bashkëpunoi me reperen Rina Balaj për ripërpunimin e këngë “Çikat”. Mbetet të shihet nëse do ta shohim në një duet me Taynën.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco