Me disa kilogram më pak dhe me një look krejtësisht ndryshe 'Xhemile' habit ndjekësit e saj

Me disa kilogram më pak dhe me një look krejtësisht ndryshe 'Xhemile' habit ndjekësit e saj

12:54, 28/05/2020

“Dashuri e ndaluar” ka qenë një nga telenovelat turke më të ndjekura në Turqi e në të gjithë vendet ku është transmetuar, një ndër to edhe Shqipëria.

Në Turqi kjo telenovelë u transmetua 10 vite më parë.

Ndërsa në Shqipëri nisi në vitin 2013 dhe mes shumë personazheve të njohur në sy ra dhe roli i Xhemiles luajtur nga  aktorja Pelin Ermis .

Sot Pelin është 37 vjeç dhe nuk njihet më përsa i përket pamjes së saj të jashtme.

Nëse në telenovelë ajo shfaqet me disa kilogram më shumë tani ajo sot është më në formë se kurrë.

Komplimentat nga ana e ndjekësve të saj ishin të shumta për aktoren. 

'Festa të lumtura' shkruan aktorja krahas fotos së publikuar. 

ImageImageImageImage

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco