Nuk i fliste sepse punon pastruese, ‘Shehrezade’ pajtohet me motrĂ«n e saj

Nuk i fliste sepse punon pastruese, ‘Shehrezade’ pajtohet me motrĂ«n e saj

22:25, 27/05/2020

Pak kohĂ« mĂ« parĂ« mediat turke raportuan se marrĂ«dhĂ«niet mes aktores Berguzar Korel e njohur si “Shehrezade” dhe motrĂ«s sĂ« saj Zeynep nuk ishin aspak tĂ« mirĂ«. Motra e aktores kishte deklaruar se familja nuk i flet sepse punon pastruese.

Ndonëse nuk ka asgjë të keqe rreth këtij profesioni, familja e aktores nuk e pranonte faktin që Zeynep të punonte pastruese. Zeynep ka bërë shpesh deklarata në media kundër familjes së saj dhe motrës Berguzar.

Por mesa duket raporti mes tyre është rregulluar dhe këtë e ka bërë të ditur vetë Zeynep. Ajo ka treguar për mediat turke se ato janë pajtuar dhe kanë nisur të flasin.

“Ne flasim tani. Flas me mamanĂ« dhe me Berguzaren gjithashtu. Shpresoj qĂ« kjo tĂ« jetĂ« zĂ«nka e fundit mes nesh. UnĂ« dua tĂ« vazhdoj punĂ«n time dhe tĂ« qĂ«ndroj larg kĂ«tyre sherreve”-tha motra e aktores.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco