Ja si dukeshin para famës motrat Kardashian

Ja si dukeshin para famës motrat Kardashian

20:55, 27/05/2020

Sot janë shumë të famshme.

Por, atëherë kur nuk ishin të tilla, Kim, Kourtney, Khloe, Kylie dhe Kendall dukeshin shumë ndryshe nga tani, shkruan Syri Kosova.

Ndryshimi vërehet edhe në stilin e flokëve dhe veshjes, e nëse krahasohen me dukjen e tanishme disa prej tyre mezi njihen.

Motrat Kardashian janë të angazhuara në reality-shoun “Keeping up With the Kardashians”, ndërsa pothuajse secila prej tyre ka nga një biznes shumë të suksesshëm.

View this post on Instagram

FAM

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco