Duken të bukura në ekran, por ja si janë aktoret turke pa makiazh

Duken të bukura në ekran, por ja si janë aktoret turke pa makiazh

09:08, 27/05/2020

I shohim të kuruara në detaje në çdo episod të telenovelave ku ato luajnë, por ashtu si të gjithë, edhe aktoret e njohura turke, kanë momente kur shfaqen pa makiazh.

Këto momente janë fokusuar nga paparacët ose kanë qenë vetë aktoret që kanë publikuar foto me pamjen e tyre natyrale.

“revistawho.com” ju tregon në vazhdim sesi duken aktoret turke pa makeup dhe mes tyre janë emra të njohur si Beren Saat, Elçin Sangu, Hande Erçel, Hazal Kaya, Fahriye Evcen, Oyku Karayel, Meryem Uzerli, Tuba Buyukustun, Demet Ozdemir, Ozge Gurel.

ImageImageImageImageImageImageImageImageImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

kuti 30/05/2020 17:31

Na plasi ai,per keto turkeshat!

Shto koment

Denonco