Publikohet videoja e Ilda Bejleri duke u puthur me stilistin e njohur

Publikohet videoja e Ilda Bejleri duke u puthur me stilistin e njohur

19:50, 26/05/2020

Ilda Bejleri dhe stilisti me famë, Joni Peçi janë parë duke u puthur e përqafuar. Joni ka promovuar së fundmi kreacionin e tij më të ri.

Pjesë e këtij kreacioni ishin emra të njohur të ekranit, disa kishin fatin t’i veshnin krijimet e tij ndërsa disa të tjerë kishin shkuar për ta mbështetur.

Ndër ta edhe moderatorja Ilda Bejleri e cila e ka quajtur Jonin mik special dhe artist të mrekullueshëm.

Këtë e bëri pranë publikimit të një videoje në Instagram aty ku shihet duke u puthur e përqafuar me të.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

FILANTROPI DT.28 maj 202028/05/2020 14:50

Joni Peçi me Ilda Bejlerin shkojnë jashtë mase. Nuk do ishte keq që Joni ti propozonte për martesë. Do ishte një çift i përkryer..i botës së shou bizzit

Shto koment

Denonco