Aktorja shqiptare ‘thyhet’ në mes, që të dalë sa më seksi

Aktorja shqiptare ‘thyhet’ në mes, që të dalë sa më seksi

23:29, 25/05/2020

Është shumë aktive në rrjetet sociale.

Arta Nitaj u është kthyer pozave joshëse dhe atraktive, shkruan Syri Kosova.

Në Instagram së fundmi bukuroshja ka hedhur një fotografi ku mahniti me paraqitjen e saj.

E ‘thyer’ në mes, që të dal sa më seksi, Arta siç duket ia arriti qëllimit.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I had a dream I got everything I wanted ?? @fashionnova fashionnovapartner

A post shared by Arta Nitaj ‎???? (@artaanitaj) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco