FOTO/ Tayna nxjerr në pah gjoksin 'shpërthyes' dhe të gjithë janë më gojë hapur

FOTO/ Tayna nxjerr në pah gjoksin 'shpërthyes' dhe të gjithë janë më gojë hapur

21:08, 23/05/2020

Tayna është një nga këngëtaret më të njohura dhe më të suksesshme në botën e muzikës shqiptare, por jo vetëm. Me këngët e saj shumë "cool", ajo është cilësuar si Cardi B shqiptare.

Reperja me origjinë nga Kosova është shumë aktive në Instagram, megjithëse postimin e fundit në kohështrirje e ka bërë para një jave. Mirëpo prezenca e saj nuk mungon në Instastory.

Së fundmi bukuroshja ka publikuar dy video, ku duket me pantallona të shkurtra xhins dhe me një bluze ngjyrë portokalli, e cila ka një dekolte që ia nxjerr në pah gjoksin bombastik. Një yll i vërtetë, që me siguri i ka "verbuar" fansat.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco