VIDEO/ Çifti në Lukovë nuk duron dot, se*s në plazh

VIDEO/ Çifti në Lukovë nuk duron dot, se*s në plazh

20:25, 23/05/2020

Një ngjarje e turpshme ka mbërritur së fundmi në redaksinë e JOQ ALBANIA.

Dy të rinj në plazhin e Lukovës nuk kanë duruar dot dhe fillojnë të kryejnë marrëdhënie seksuale.

Videoja është dërguar nga një qytetar, i cili shprehet se në plazh kishte edhe persona të tjerë.

Nuk është hera e parë që të tilla ngjarje kapen në bregdetet shqiptare.

Ndoshta izolimi prej më shumë se dy muajsh mund të sjellë që këto pamje të bëhen edhe më të shpeshta.

Qytetari shprehet: "Pershendetje live ne lukov. Si skan turp kta njerez ne mes te plazhit e te njerzve postojeni anonim".

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco