Rrëfehet sportisti: Bëj se*s me tifozet një herë në javë

Rrëfehet sportisti: Bëj se*s me tifozet një herë në javë

19:57, 23/05/2020

Nick Kyrgios zbuloi se ai zakonisht bën seks me tifozet e tij një herë në javë.

Ylli i tenisit australian, 25 vjeç, shoqërohej së fundmi me kolegen Anna Kalinskaya. Por sipas 'The Sun', dyshja u nda në Mars dhe Kirgios tha se kur është “single” ai shoqërohet rregullisht me tifozet.

Duke folur në një intervistë me revistën 'Olè', tregoi për raportet e tij me fanset femra.

Pyetjes nëse ka fjetur ndonjëherë me një tifozem Kirgios u përgjigj: “Po”.

“Që kur kam mbetur beqar, zakonisht bëj seks me tifozet e mia çdo javë. Kur kam të bëj me vajza nga Europa Lindore, jam gati t’u them: merrni gjysmën e fitimeve të mia.”

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco