Seksi dhe joshëse, Eva Murati shfaqet përvëluese me bikini

Seksi dhe joshëse, Eva Murati shfaqet përvëluese me bikini

18:37, 23/05/2020

E kujt nuk i mungon plazhi në këto ditë të nxehta…? Moderatorja sportive, Eva Murati, duket se nuk ka duruar, por ka nisur të marrë rrezet e para, në kushte shtëpie.

Bukuroshja e cila drejton emisionin e dedikuar “Champions Leagues”, ka pozuar së fundmi me bikini në ambientet e shtëpisë, duke u shfaqur mjaft joshëse.

E ëmbël dhe seksi si gjithmonë, Eva ka postuar një foto mjaft duke tërbuar ndjekësit e shumtë në “Instagram”, të cilët i kanë vënë në dukje format bombastike.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco