FOTO/ Gati për të plasur, Joana 'ndez' Instagramin

FOTO/ Gati për të plasur, Joana 'ndez' Instagramin

17:18, 23/05/2020

Ajo është Joana Grabolli, e cila në vitin 2017 është shpallur Miss World Albania dhe e ka përfaqësuar Shqipërinë në konkurse ndërkombëtare bukurie.

Ndërsa pak më harë iu fut edhe botës së televizionit duke dalë përkrah Gert Çarçanit në një emision sportiv.

Por për të kaluar me sa më sportivitet karantinën, Joana ka qenë shumë aktive në rrjetet sociale, shkruan Syri.net.

Ndërkohë nuk mungojnë as fotot provokuese, ku bukuroshja nxjerr në pah asetet e saj trupore...

Image

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco