Si Brad Pitt dhe Jennifer Aniston i treguan botës, që është e mundur të jeni miq edhe pas një ndarjeje

Si Brad Pitt dhe Jennifer Aniston i treguan botës, që është e mundur të jeni miq edhe pas një ndarjeje

23:34, 22/05/2020
A+ Aa A-

Pasi u fotografuan kohët e fundit së bashku për herë të parë brenda një kohe të gjatë, marrëdhënia e Jennifer Aniston dhe Brad Pitt filloi të diskutohet përsëri.

Ata duken shumë të lumtur dhe emocionues në foto, megjithatë nuk është ashtu siç duket në pamje të parë.

Historinë e marrëdhënies së tyre e parë nga një kënd tjetër dëshmon se një miqësi është një gjë që mund të kalojë nëpër shumë pengesa dhe të mbetet akoma e vërtetë.

Një fund i respektueshëm për një histori të bukur. Asnjëherë mos të flasim keq për njëri-tjetrin

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco