Marina ‘thyhet’ që të dal seksi në foto

Marina ‘thyhet’ që të dal seksi në foto

22:21, 22/05/2020
A+ Aa A-

Punën nuk po e ndalë.

Duke qenë se punon aty, Marina Vjollca shumicën e fotografive po i realizon te TV Klan, shkruan Syri Kosova.

Më një foto të ‘zjarrtë’, moderatorja ka ardhur përsëri.

Ajo shihet se u ‘thye’ në mes dhe dukej seksi në këtë imazh, ani pse e veshur.

View this post on Instagram

Hey, here’s a sassy lil smile????

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco