Lady dhe Ariana në duet, për 4 orë dyshja me klikime marramendëse

Lady dhe Ariana në duet, për 4 orë dyshja me klikime marramendëse

21:47, 22/05/2020
A+ Aa A-

E kanë bërë një duet.

Ariana Grande dhe Lady Gaga dy mbretëresha të muzikës ‘POP’, të premten kanë publikuar projektin e tyre të ri muzikor, shkruan Syri Kosova.

Kënga të cilën ato e kanë titulluar ‘Rain on me’ shfaq dy vokale të kundërta të Ariana Grandes dhe Lady Gagas.

‘Rain on me’ është publikuar fillimisht pa klip nga dyshja, por vetëm për katër orë këngëtaret arritën mbi një milionë klikime në platformën e Youtube.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco