Kështu dukej para 5 vjetëve Luana

Kështu dukej para 5 vjetëve Luana

18:11, 22/05/2020

Nëse e krahasojmë me sot, nuk është se ka ndryshuar shumë.

Luana Vjollca ka hedhur një fotografi në Instagram të cilën e ka bërë para 5 vjetëve, në kohën kur fama e saj filloi të rritej më të madhe, shkruan Syri Kosova.

Edhe në atëbotë, Luana ishte bionde dhe shumë seksi në pamjen e saj.

Sot, bukuroshja shqiptare llogaritet si një nga femrat më të suksesshme.

View this post on Instagram

5 years ago.. ????

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco