TikToku LIVE e gjeti Ritën kështu

TikToku LIVE e gjeti Ritën kështu

16:44, 22/05/2020

E kanë hapur shumë njerëz.

Pa llogari në rrjetin social TikTok nuk ka shpëtuar as këngëtarja me origjinë kosovare, Rita Ora, shkruan Syri Kosova.

Ajo madje ka hyrë LIVE në këtë aplikacion, duke treguar edhe përshtypjet e saj lidhur me formën e funksionimit dhe përdorimit të tij.

Rita thjesht do ta mësojë edhe formën e videove dhe vallëzimeve si bëhen dhe… do na kënaq me lëvizjet e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco