‘Je shumë e përdorur’ Rudina Dembacaj i kthen ndjekësit përgjigje epike

‘Je shumë e përdorur’ Rudina Dembacaj i kthen ndjekësit përgjigje epike

14:46, 20/05/2020
A+ Aa A-

Që kur vendosi të bënte publike lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku, Rudina Dembacaj nuk ka nguruar që të postojë foto apo video me të duke qënë kështu në qëndër të vëmëndjes në mediat rozë.

Madje, Rudina i ka lënë të lira komentet dhe nuk e ka aspak problem se çfarë i shkruajnë ndjekësit nëpër postime.

Sot, moderatorja ndau një foto nga makina e saj, krahas së cilës shkruante me humor:

“Jam full option me sinjale ne pasqyre'.

Image

Mirëpo, ky koment ka marrë replika nga ndjekësit, të cilët i ka në shkruar:

“Ke shumë kilometra dhe nuk të ka përdorur një dorë, kështu që s’bën fare.

'Ç’full option, ti je stock edhe shumë e përdorur, s’ja vlen fare.”

Mirëpo, këtyre komenteve Rudina i është përgjigjur në mënyrën më epike, duke kthyer thjesht një “Ëhë” dhe “Ngaqë s’ke pas shans të më afrohesh”.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Barbarosa20/05/2020 15:33

Budallaqe!!!! Njeri i tregut më të fëlliqtë. Këtu të ka mbetur vlera moj Rudinë, të shesësh lirë si mallrat e gabit jetën tënde private??????

Shto koment

Denonco