5 vjet i martuar me Vesa Lumën, Big Basta shkruan: ‘Ka ardhur momenti ta ndërroj’

5 vjet i martuar me Vesa Lumën, Big Basta shkruan: ‘Ka ardhur momenti ta ndërroj’

12:27, 20/05/2020

Të martuar prej 5 vitesh çifti i njohur i showbizit Vesa Luma dhe Big Basta kanë nisur një jetë të re në Zelandë të Re, por që vazhdojnë të jenë shumë të komentuar në mediat shqiptare.

Por ditën e sotme deklarata e Big Bastës për bashkëshortë tij ka marrë vëmëndjen e të gjithë mediave rozë.

Image

‘Me te njejten fytyre ne krah gjithe keto vite, njesoj si te kesh makarona perdite, te ben dem... ka ardhur momenti ta ndrroj", shkruan Bigu krah fotos ku shfaqet duke e parë Vesën plot dashuri.

Sigurisht postimi ishte në formë shakaje, pasi çifti ruajnë një marrëdhënie të shkëlqyer.

Megjithatë një reagim nga Vesa fansat po e presin me kuriozitet.

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco