‘Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë…’ Rudina i kthehet komentuesit që i dha sugjerimin

‘Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë…’ Rudina i kthehet komentuesit që i dha sugjerimin

11:16, 20/05/2020

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj nuk heziton të publikojë fotografi me partnerin e saj Mark Frroku, megjithëse merr shpesh komente që i kujtojnë divorcin.

Në imazhin ku shfaqet pranë ish-deputetit shkroi: “Kur ma ven doren mbi dore“.

Ndërsa nuk mungoi komenti për të cilin Rudina, si shpesh herë, iu përgjigj publikisht.

“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap Nduen, mbas Ndues kap Palin, mbas Palit kap Lleshin, mbas Lleshit kap Gjinin dhe Shpalin,”– shkroi një prej komentuesve.

Dhe moderatorja iu përgjigj:

“Uaaa faleminderit, si do ia bëja pa këto sugjerime.”

Image

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shpellar,lab,lal,laluc,malok20/05/2020 16:27

Zoterinj te SURI-t,a mundeni,Ju lutem,te mos zini hapesiren per informim real me disa karaxhozer,si ato te dy ma lart???!!! Mos humbni kohe dhe hapesire me malle skarco'. Ju sugjeroj te mos merreni me FACE(RREN)BOOK.

Shto koment

Denonco