I përmënden silikonin, Enca kthen përgjigje publike

I përmënden silikonin, Enca kthen përgjigje publike

09:30, 20/05/2020

Duket se janë të shpeshta rastet kur këngëtarja Enca Haxhia akuzohet se përdor silikon.

Kështu i ka ndodhur edhe pas videos së fundit që ka ndarë me ndjekësit në Instagram, teksa xhiron videoklipin e këngës së saj më të re.

Enca shfaqet super seksi me një fustan të ngushtë që i tregon format, por duket se dikush e ka akuzuar sërish për silikon.

Ndaj, këngëtarja i ka kthyer një përgjigje publike, duke i mbyllur njëherë e mirë gojë komenteve të tilla.

“Sa herë që dikush përmend ‘silikon, rri si të ka bërë Zoti’ në profilin tim… Zoti derdh një lot për ju. Thjesht gene të mira dhe e bekuar nga Zoti”- shkruan Enca.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

C’esht ky yll?! @fashionnova @fashionnovacurve fashionnovapartner

A post shared by ENCA (@enca) on

 

Image

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco