Jeta reale e ‘Ejlylit’ është si në serial

Jeta reale e ‘Ejlylit’ është si në serial

08:50, 20/05/2020

Telenovela "Lule të vetmuara", ka patur shumë sukses në TV Klan dhe historia e vajzave të jetimores ka mbërthyer publikun para ekranit.

Personazhi kryesor i kësaj telenovele është Ejlyl, një adoleshente me një histori të dhimbshme.

Ajo ngacmohet seksualisht nga njerku i saj, Kemal, por nëna e saj nuk e beson aspak.

Madje ajo e braktis Ejlylin në jetimore duke e mohuar si të bijën.

Ndërkohë një rastësi e habitshme ka ndodhur sepse Ejlyl dhe në jetën reale është rritur nga njerku i saj.

Por për fat të mirë, aktorja ka një marrëdhënie shumë të mirë me njerkun e saj në jetën reale.

Gjithashtu, ajo ashtu si në serial, ka një motër më të vogël.

Aktorja që luan rolin e Ejlylit quhet Biran Damla Yilmaz, është 23 vjeç dhe ka nisur aktrimin në një moshë shumë të vogël pasi e ëma e kishte kuptuar që herët se ajo kishte talent në këtë fushë./Xing.al

ImageImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco