Nga Voldemort te Harry Potter, artistja e makiazhit që tronditi rrjetin me aftësitë e saj të transformimit

Nga Voldemort te Harry Potter, artistja e makiazhit që tronditi rrjetin me aftësitë e saj të transformimit

23:48, 19/05/2020

Një artiste makiazhi ka fituar mijëra ndjekës në rrjete sociale për aftësitë e saja të transformimit në personazhe filmash dhe librash, duke përdorur produkte të thjeshta.

Lucy Cook, nga Devon, i cili njihet si MakeupMetamorphos në rrjete sociale, ka 929,000 ndjekës në TikTok për videot e saja, ku ajo shndërrohet në personazhe të njohur.

Artistja auto-didakte zgjedh të mos përdorë maska apo proteza për të arritur synimet e saj.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco