Kim Kardashian gati sa nuk zbuloi gjoksin

Kim Kardashian gati sa nuk zbuloi gjoksin

23:34, 19/05/2020

Ka mundur të bëj një gabim, por, nuk e ka bërë.

Kim Kardashian është një nga personat më të ndjekur në Instagram, dhe gjatë ditës së djeshme ylli televiziv provokoj ndjekësit e saj me një foto të publikuar, shkruan Syri Kosova.

Bashkëshortja e reperit Kanye, me anë të disa fotografive po reklamonte koleksionin e ri të brendshmeve ‘SKIMS’, dhe gjatë ndërrimit të tyre Kim rrezikoi shumë, ajo gati sa nuk zbuloi komplet gjoksin.

Kim duke shfrytëzuar reputacionin që ka tek publiku, ka zhvilluar bizneset e saj në fushën e bukurisë.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco