Dafina transformohet nga grimi

Dafina transformohet nga grimi

23:29, 19/05/2020

Ndryshimet i do edhe ajo, madje është ‘mbretëresha; e tyre.

Por, kësaj radhe, Dafina nuk ndryshoi në flokë, të cilat herë i rritë e herë i heq thuajse të tërat, shkruan Syri Kosova.

Së fundi, ajo me anë të postimeve në rrjete sociale, ka treguar ndryshimin që bëri në dukje, e që supozohet të jetë për videoklipin e ri.

Pas atyre postimeve të ditës së djeshme, Dafina sot publikoi tjetër video dhe tregoi ndryshimin para dhe pas grimit, ndryshim të cilin e quajti “transformimi i të premtes”.

Artistja dukej për mrekulli pas këtij ndryshimi, ndërsa të shumta ishin edhe komentet pozitive të fansave të saj.

View this post on Instagram

Ur ride or die

A post shared by ???? ???? ???? ???? ???? ???? (@dafina.zeqiri) on

View this post on Instagram

??

A post shared by ???? ???? ???? ???? ???? ???? (@dafina.zeqiri) on

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco