Ja si po qëndron në shtëpi Eriana

Ja si po qëndron në shtëpi Eriana

21:56, 08/04/2020

Ajo ka mbetur e mbyllur në shtëpi.

Për shkak të situatës me pandeminë Covid19, bukuroshja me emrin Eriana Blanco, po qëndron në karantinë në shtëpinë e saj, shkruan Syri Kosova.

Por, edhe pse në shtëpi, Eriana po mahnitë me pamjen e saj.

Ajo në Instagram ka hedhur një foto të bërë në tualet, ku shihet e veshur me një palë të brendshme dhe duket tepër e bukur  dhe seksi.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco