Kejvina Kthella: ‘Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!’

Kejvina Kthella: ‘Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!’

18:01, 07/04/2020

Kejvina Kthella është një nga femrat më seksi të showbizit shqiptar, dhe për këtë është e vetdijshme.

Ish-velina ka treguar edhe njëherë sa vetbesim ka përmes një postimi në Instagram.

Teksa ka përdorur një “filter” nga seriali manga japonez “Sailor Mooon” duke pozuar përpara pasqyrës, modelja e cila tani jeton në Los Anxhelos, ka ndarë dhe një thënie të personazhit kryesor, “Oh djalë! Është e tmerrshme të lindësh kaq e bukur!”.

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

FILANTROPI dt. 10 prill 202010/04/2020 20:56

KEJVINA është vërtet për tu patur zili. Është krenaria e racës së bukur shqiptare.

Shto koment

Denonco