VIDEO ku aktori i njohur kap fansen për fytin dhe e përplas në tokë po bën xhiron në rrjet

VIDEO ku aktori i njohur kap fansen për fytin dhe e përplas në tokë po bën xhiron në rrjet

08:34, 07/04/2020

Së fundmi videoja e aktorit të njohur Ezra Miller është duke bërë xhiron e rrjetit.

Image

Një fans ka arritur të regjistrojë një ngjarje të turpshme të aktorit duke u zënë me një fanse.

Nga videoja nuk kuptohet se çfarë ka ndodhur me saktësi para përleshjes, por dëgjohen fjalët e aktorit i cili thotë:

“Oh ti dëshiron të përleshesh?”.

Dhe pas këtyre fjalëve ka ndodhur e gjitha.

Aktori e ka kapur fansen për fyti dhe më pas e ka përplasur në tokë.

Njerëzit që ishin aty kanë tentuar t’i ndajnë dhe mësohet se pas kësaj ka ardhur edhe policia.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco