FOTO/ Veshur me bikini minimalist Enca provokon nga fshati

FOTO/ Veshur me bikini minimalist Enca provokon nga fshati

15:28, 06/04/2020

Këngëtarja Enca Haxhia di si të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve në këto ditë izolimi.

Ajo ka shfrytëzuar ditët me diell të këtij fillim prilli, për të marrë disa rreze në ballkon.

Veshur me bikini minimaliste, në ngjyrë të kuqe, Enca ka ekspozuar format e saj bombastike, teksa ka pozuar nga ballkoni i vilës së saj në fshat.

Image

Me pozicione provokuese, Enca ka ‘tërbuar’ ndjekësit e saj, ndërsa ka përgatitur dhe kafen e saj të mëngjesit, duke treguar se është bërë ‘një nuse për shtëpi’.

“Lum Ai burrë o Zot”– shkruan Enca ndërsa ka postuar foton e kafes turke.

Image

Dy ditë më parë, Enca listoi të gjitha kushtet që duhet të plotësojë një djalë për të ‘chat-uar’ me të. Në një intervistë për “PopCulture”, Enca ka renditur disa kushte për djemtë dhe i ka ftuar që ta kontaktojnë pasi këtë periudhë është e hapur për flirtime.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco